Zabiegi iniekcyjne po zamknięciu

 Strona główna / Blog / Zabiegi iniekcyjne po zamknięciu

Zabiegi iniekcyjne po zamknięciu

Francesca White, redaktor Tatlera ds. urody, przeprowadza wywiad z dr Joanną Christou z The Cosmetic Skin Clinic, aby porozmawiać o zabiegach wstrzykiwanych po zamknięciu, które dają natychmiastowe korzyści i maksymalny efekt, a także o tym, jak wygląda obecnie "nowa norma" w klinikach estetycznych.

Po pierwsze, Francesca zwraca uwagę na świecącą skórę Joanny i pyta, czy jest to zasługa dobrego oświetlenia, czy czegoś innego. Dr Joanna Christou wyjaśnia, w jaki sposób blokada dała jej możliwość zwiększenia zakresu pielęgnacji skóry w celu uzyskania zdrowszej, bardziej promiennej i odpornej skóry poprzez podjęcie wyzwania związanego z retinolem. Udało się to osiągnąć dzięki stosowaniu miejscowo zalecanych produktów, które na krótką metę wywołują naturalne złuszczanie i podrażnienia, ale w ciągu kilku dni dają efekt rozświetlonej skóry, który można następnie utrzymać, stosując mniejsze dawki retinolu.

Kolejne pytanie, które Francesca chciała zadać wszystkim, to jakie będą pierwsze po blokadzie zabiegi iniekcyjne, które przyniosą maksymalne i natychmiastowe korzyści? Joanna odpowiada: "Oczywiścieśrodki rozluźniające mięśnie i wypełniacze, aby szybko przywrócić twarzy wigor i poprawić jakość skóry, a nieco później powrócić do długoterminowych planów leczenia pacjentów w zakresie ujędrniania skóry i zabiegów poprawiających jakość skóry. Cały zespół CSC pracuje razem i dodaje dodatkowe kliniki, abyśmy mogli przyjąć jak najwięcej pacjentów tak szybko i bezpiecznie, jak to tylko możliwe."

Rozmawiali również o tym, jak będzie wyglądała "nowa normalność" i jakie środki wprowadziła The Cosmetic Skin Clinic. Joanna dodaje: "Ponieważ jesteśmy kliniką medyczną i jesteśmy zarejestrowani w CQC, nasze standardy kontroli zakażeń są już bardzo wysokie, dlatego zmiany, które zauważą pacjenci, będą dotyczyć raczej logistyki w klinice, np. nie będziemy w stanie oferować napojów czy przekąsek. Będziemy również zachowywać wytyczne dotyczące dystansu społecznego, a także nosić pełny strój PPE, przeprowadzać solidne działania higieniczne, sprawdzać temperaturę i zapewniać pacjentom maski na twarz.

Przed swoim live na Instagramie Joanna poinformowała, że wielu jej Instagramowych followersów chciało wiedzieć, co mogą zrobić jako pacjenci, aby ułatwić sobie wizytę u nas. Joanna odpowiada: "Wszystko, co robimy, robimy dla bezpieczeństwa wszystkich i zachęcamy naszych pacjentów do punktualnego przychodzenia na wizyty, a najlepiej do usuwania makijażu przed przyjściem. To ograniczy czas kontaktu w klinice. Im bardziej możemy ograniczyć ten bliski, bezpośredni kontakt twarzą w twarz, tym bezpieczniejsze jest środowisko dla naszych pacjentów".

Joanna i Francesca przeszły do omawiania wielu innych tematów, takich jak uzyskanie kształtu "letnich ciał", gdy wychodzimy z zamknięcia od połowy marca. Wszystkie przytulanie się z kieliszkami wina i rozgrzewającymi węglowodanami spożywanymi w tym czasie i niemożność utrzymania regularnych ćwiczeń przez jakiś czas miały wpływ na wiele osób, w tym na nią samą. Oznacza to, że zabiegi modelujące sylwetkę, takie jak CoolSculpting i EMSculpt, znajdują się na szczycie listy większości naszych pacjentów. Joanna mówi dalej: "Te zabiegi również zostały starannie przemyślane z myślą o bezpieczeństwie jako najważniejszym. Magda i Ria są gotowe do działania i opracowały plan minimalizacji kontaktu w obrębie kliniki poprzez kierowanie pacjentów bezpośrednio do gabinetów konsultacyjnych zaraz po ich przybyciu."

Francesca zapytała również Joannę o jej najlepsze wskazówki dotyczące suchych rąk w związku z dodatkowym myciem rąk, które ludzie teraz wykonują. Joanna poleca Profhilo, ponieważ jest to produkt głęboko odżywczy i nawilżający.

Francesca zakończyła pytaniem: "Czy świat wirtualnych konsultacji będzie trwał nadal?". Joanna odpowiada, że dla niej osobiście nie będzie przyjmować tej strategii, ponieważ jej konsultacje w dużej mierze polegają na dogłębnej ocenie twarzy pacjenta. Wyjaśnia, że wirtualna konsultacja nie daje możliwości zobaczenia i poczucia jakości i tekstury czyjejś skóry lub struktury kości, które są wszystkimi rzeczami, na które Joanna zwraca uwagę podczas oceny pacjenta.

Joanna kończy mówiąc, że nie może się doczekać powrotu, aby zobaczyć wszystkich swoich pacjentów i mówi, że cały zespół CSC nie może się doczekać, aby powitać wszystkich z powrotem już wkrótce.