Zabiegi dla osób w różnym wieku w klinice skóry

 Strona główna / Blog / Zabiegi dla osób w różnym wieku w klinice skóry

Zabiegi dla osób w różnym wieku w klinice skóry

Dbanie o swoją estetykę wraz z wiekiem, a nawet dbanie o swój wygląd w wieku dwudziestu kilku lat, wymaga wyrafinowanych umiejętności, które przychodzą tylko wraz z doświadczeniem. W Skin Clinic mamy ponad dwudziestoośmioletnie doświadczenie w korygowaniu delikatnych rysów i konturów twarzy, aby pomóc Państwu osiągnąć estetykę, która sprawia, że jesteście szczęśliwi. Nie musimy żyć z twarzą, z którą się urodziliśmy, nie musimy też akceptować starzenia się w momencie, gdy ono nadchodzi, pozornie zbyt szybko. Istnieją możliwości dla Ciebie bez względu na wiek i zachęcamy do konsultacji z kliniką skóry, aby poznać wiele opcji, które masz do dyspozycji, aby przejąć kontrolę nad swoim wyglądem.

Jeśli masz dwadzieścia lat

Jest to okres w życiu młodej osoby, w którym poprawki i powiększanie ust są popularną opcją, bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, przy czym takie rzeczy jak wypełniacze ust są powszechnym zabiegiem dla wielu młodych kobiet (i mężczyzn) jako szybkie rozwiązanie pozwalające osiągnąć piękniejszy wygląd estetyczny, ponieważ pełniejsze, bardziej zmysłowe usta są uważane za pożądane.

Poza wypełniaczami ust wiele osób w tym przedziale wiekowym poszukuje bardziej zdefiniowanego konturu twarzy, a jednym ze sposobów uzyskania tego efektu są wypełniacze policzków. Dzięki wypełnieniu kości policzkowych można uzyskać naturalnie wyglądający kontur bez makijażu, a poszerzenie tego obszaru policzków pozwala zachować młody wygląd twarzy.

Dbałość o skórę nie jest czymś, co powinno być traktowane jako coś oczywistego, a dzięki zabiegom mikroigłowania w tej klinice skóry możesz pozbyć się wszelkich niedoskonałości, takich jak uszkodzenia posłoneczne, duże pory i blizny potrądzikowe, a także spowolnić oznaki starzenia się skóry po trzydziestce.

Kiedy jesteś po trzydziestce

Teraz nie jest czas, aby przespać się z zabiegami przeciwstarzeniowymi; nie czekaj, aż będziesz miała czterdzieści lat i wtedy wpadniesz w panikę, produkcja kolagenu zaczęła się zmniejszać dość drastycznie w tym momencie, ale z naszymi zabiegami Ultherapy możesz stymulować naturalną produkcję kolagenu jako leczenie zapobiegawcze, aby uzyskać bardziej podniesiony, świeży wygląd, bez igły w zasięgu wzroku.

Istnieją niechirurgiczne zabiegi, które pozwalają podnieść i na nowo zdefiniować kontury, na których zaczynają pojawiać się oznaki starzenia; lifting nićmi Silhouette Soft to zabieg o podwójnym działaniu, który podnosi twarz. Zabieg ten ma działanie regenerujące, trwa trzydzieści minut i jest nowym liftingiem twarzy XXI wieku.

Gdy masz czterdzieści lat i więcej

W naszej klinice skórnej w Londynie chcemy upiększyć Twój wygląd, zmiękczyć twarz i ukryć oznaki starzenia. Wypełniacze dermalne i zastrzyki rozluźniające mięśnie złagodzą drobne linie i zmarszczki, a także napompują obszary, które zaczęły wyglądać na zapadnięte i zmęczone. Ultherapy będzie działać jako zabieg regenerujący, aby pomóc Ci zwiększyć wzrost kolagenu dla długotrwałych i lepszych rezultatów w czasie.

Istnieją różne opcje liftingu, które można wykorzystać w obszarze podbródka i szyi, aby wygładzić kontury, które zaczęły obwisać.

Niezależnie od grupy wiekowej, istnieje zabieg, który może przynieść Ci korzyści w subtelny i naturalny sposób.