Wypełniacze linii żuchwy przed i po

 Strona główna / Blog / Wypełniacze linii żuchwy przed i po

Wypełniacze linii żuchwy przed i po

Wypełniacze linii żuchwy są niechirurgicznym rozwiązaniem dla poprawy wyglądu twarzy i przeciwdziałania starzeniu się. Natychmiastowe rezultaty pozwalają uzyskać wyrzeźbioną, kształtną i wymodelowaną linię szczęki. Pacjenci mogą usprawnić i poprawić kształt swojej szczęki, jednocześnie minimalizując oznaki starzenia się w trakcie szybkiej, 30-60-minutowej sesji. Usuń zmarszczki, fałdy i obwisłą skórę na całej szczęce, poprawiając jednocześnie jej kształt bez żadnych przestojów i zabiegów chirurgicznych. Poniżej przedstawiamy zdjęcia wypełniaczy szczękowych przed i po zabiegu, oferując jednocześnie wskazówki, jak zoptymalizować swoje rezultaty.

Wypełniacze linii żuchwy składają się z kwasu hialuronowego, naturalnie występującego związku cukrowego, który utrzymuje naszą skórę jędrną, napiętą i nawilżoną. Kiedy wstrzykujemy tę zatwierdzoną przez FDA substancję w okolice linii żuchwy, wygładza ona drobne zmarszczki, jednocześnie uzupełniając objętość. Kwas hialuronowy zwiększa również zdolność naszej skóry do tworzenia kolagenu i elastyny, aby zapewnić jej naturalne wsparcie w dłuższej perspektywie.

Utrzymanie rezultatów wypełniacza linii szczękowej

Choć tymczasowe, efekty liftingu i modelowania linii żuchwy w przypadku większości pacjentów utrzymują się od 15 miesięcy do 2 lat. Możesz zmaksymalizować trwałość tych widocznych rezultatów, podejmując następujące działania:

  • Utrzymuj zdrową, zrównoważoną dietę: Budując swoją dietę wokół pokarmów bogatych w przeciwutleniacze i unikając przetworzonej żywności, możesz zachować wypełniacze na dłużej. Jedz dietę bogatą w witaminę C i aminokwasy. Stymulują one z czasem nasz naturalny poziom kolagenu i elastyny, pomagając utrzymać rezultaty stosowania wypełniaczy.
  • Wybieraj najwyższej jakości produkty do miejscowej pielęgnacji skóry: Opłaca się również inwestować w zaawansowane produkty do pielęgnacji skóry, które filtrują szkodliwe promienie UV. Wybieraj kremy nawilżające blokujące promienie UV oraz serum wzmacniające kolagen i elastynę od wysokiej jakości marek, takich jak Obagi i Cosmeceuticals. Te profesjonalne produkty znane są z klinicznie potwierdzonych rezultatów.
  • Korzystajz zabiegów łączonych lub uzupełniających: Kiedy połączysz wypełniacze linii żuchwy z zabiegami uzupełniającymi, możesz naprawdę zmaksymalizować widoczne rezultaty i wydłużyć je w czasie. Ultherapy działa genialnie, aby pomóc w dalszym podnoszeniu i ujędrnianiu linii żuchwy dzięki technologii ultradźwiękowej stymulującej kolagen. CoolSculpting może być również stosowany, jeśli pacjenci cierpią z powodu obwisłych kieszeni tłuszczu lub podwójnych podbródków na linii żuchwy. Dzięki połączeniu tych zabiegów pacjenci są w stanie lepiej osiągnąć smukłą, wyrzeźbioną, zdefiniowaną i opływową linię szczęki, która definiuje piękno twarzy.

Wyniki zabiegu wypełniania linii żuchwy

Wypełniacze linii żuchwy wyróżniają się jako skuteczny zabieg dzięki natychmiastowo zauważalnym rezultatom. Po wstrzyknięciu w skórę, zapewniają natychmiastowe przywrócenie objętości skórze zwiotczałej lub pozbawionej jędrności, która z czasem się zestarzała i opadła. Wypełniają również zmarszczki i linie składnikami odżywczymi, poprawiając ogólną cerę skóry w obrębie szczęki.

Wypełniacze szczękowe są bardzo wszechstronne, co oznacza, że każdy pacjent może osiągnąć swój własny preferowany wygląd przy ich użyciu. Mężczyźni regularnie decydują się na ten zabieg, aby uzyskać mocno zarysowaną linię szczęki "superbohatera". Poprzez strategiczne umieszczenie wypełniacza z tyłu podbródka i wokół mięśnia żwacza oraz z boku i z przodu podbródka, mężczyzna może wzmocnić swoją naturalną strukturę kostną poprzez podkreślenie własnego kanciastego i wyrzeźbionego kształtu szczęki. W przypadku kobiet, idealny kształt linii żuchwy polega na osiągnięciu równowagi. Pacjentki mogą uzyskać zgrabny, zaokrąglony kształt linii żuchwy, dzięki czemu ich profil boczny i czołowy jest znacznie lepiej wyprofilowany. Wypełniacze szczękowe mogą również skorygować asymetrię lub pomóc w uwydatnieniu cofniętego podbródka.

Konsultując się z wysoko wykwalifikowanym lekarzem, można osiągnąć pożądany efekt przy stosunkowo długotrwałych rezultatach. Wielu z naszych pacjentów odczuwa pozytywne efekty wizualne nawet do 2 lat po zabiegu.

Zdjęcia przed i po zabiegu Jaw Filler

Dowiedz się, jak możesz na nowo zdefiniować i ukształtować swoją szczękę dzięki naszym zdjęciom wypełniacza szczękowego przed i po. Odkryj, jak zarówno mężczyźni, jak i kobiety wykorzystali wypełniacze szczękowe do wygładzenia linii i zmarszczek, naprężenia obwisłej skóry, zmniejszenia obw isłości i zmiany kształtu linii szczęki. Możesz też znaleźć szczegółowe informacje na temat zabiegów wypełniania linii żuchwy na naszej stronie poświęconej wypełniaczom linii żuchwy.

Opinie o wypełniaczu linii żuchwy

Wielu pacjentów Cosmetic Skin Clinic wybiera nas ze względu na nasze delikatne, wyrafinowane i niedopowiedziane podejście do zabiegów wypełniania linii żuchwy. Nasza założycielka i dyrektor medyczny, dr Tracy Mountford, znana jest ze swojego subtelnego, ale skutecznego podejścia do zabiegów. Została ona uznana za jednego z najlepszych lekarzy zajmujących się wypełniaczami w Wielkiej Brytanii przez magazyn Tatler.

Preferujemy strategiczne rozmieszczenie wypełniaczy szczękowych, aby podkreślić naturalne piękno danej osoby, a nie nadmierne wypełnianie lub całkowitą zmianę profilu twarzy. Dzięki temu każdy z naszych pacjentów zyskuje subtelnie pochlebny i długotrwały wygląd, z którego zawsze może być dumny. Znana piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka Mim Grey poddała się u nas wielu zabiegom z użyciem wypełniaczy, w tym wypełniaczy linii żuchwy, i jest pod stałym wrażeniem transformacyjnych, ale naturalnie wyglądających rezultatów:

"Przychodzę tu od lat i nigdy nie byłam nigdzie indziej... Zabiegi, które tu przeprowadzają, robią taką różnicę, że nikt nie zauważa, że coś tu robiono. Mówią mi tylko komplementy, że wyglądam dobrze, jestem wypoczęta, a moja skóra wygląda dobrze... Nie mogłabym bardziej polecić tego miejsca." Mim Grey, pacjentka z wypełniaczem podbródka, Cosmetic Skin Clinic

Debbie, kolejna z naszych cenionych pacjentek, wykorzystała wypełniacze linii żuchwy jako dodatek do wypełniaczy środkowej i górnej części twarzy, aby przywrócić sobie pewność siebie i nadać nowy, odświeżony wygląd:

"W ciągu ostatnich kilku lat zauważyłam, że moja twarz stała się nieco zapadnięta i spłycona, przez co miałam pewne kompleksy. Ale po zastosowaniu wypełniaczy było fantastycznie, jestem taka zadowolona. Naprawdę bardzo szczęśliwa." Debbie, pacjentka po zabiegu wypełniacza linii szczękowej, Cosmetic Skin Clinic

Efekty uboczne wypełniacza szczękowego

Wypełniacze szczękowe mogą mieć typowe efekty uboczne związane z zabiegami iniekcyjnymi, ale zazwyczaj ustępują one już po kilku dniach. Obszary poddane zabiegowi z użyciem wypełniacza szczękowego mogą czasami odczuwać tkliwość i obrzęk, a niektórzy pacjenci mogą zauważyć tępy ból. Jednak te łagodne objawy zwykle szybko ustępują. Ponieważ jest to zabieg niewymagający przestojów, pacjenci mogą szybko powrócić do swoich normalnych zajęć bezpośrednio po wykonaniu zastrzyku wypełniacza szczękowego.

Niektórzy pacjenci martwią się o odczuwanie bólu podczas i po zabiegu wypełniania szczęki. Jednakże nasze wypełniacze posiadają wbudowane znieczulenie, a na życzenie możemy również zastosować krem znieczulający na obszar zabiegowy, aby zminimalizować skutki uboczne i sprawić, że zabieg będzie tak komfortowy, jak to tylko możliwe.