Wypełniacze dla osób początkujących

 Strona główna / Blog / Wypełniacze dla osób początkujących

Wypełniacze dla osób początkujących

Wypełniacze skórne to popularna opcja dla pacjentów, którzy chcą uzyskać pięknie wyczyszczoną skórę przy minimalnej interwencji. Ten głęboko nawilżający zabieg podnosi i odbudowuje twarz, jednocześnie zmiękczając jej strukturę i przywracając utraconą objętość.

Co się dzieje, gdy starzejemy się na podbródku? Gładko wyprofilowany lub idealnie wyszczerbiony podbródek jest celem piękności wielu z nas, szczególnie w miarę starzenia się. W trakcie procesu starzenia zaczynamy tracić wspomagające struktury tłuszczowe w tym kluczowym dla nas obszarze twarzy. Kiedy w średnim wieku łączy się to z naturalną recesją dziąseł i utratą kości, może to pozostawić naszą dolną część twarzy w mniej optymalnym stanie.

Osiągnięcie liftingu świątynnego Wiele osób zna siłę wypełniaczy skórnych, jeśli chodzi o przywrócenie sprężystości linii szczęki lub nadanie ustom olśniewającego zastrzyku. Ale co ze świątyniami? Ten często zapominany obszar twarzy również zasługuje na uwagę, jeśli chodzi o wypełniacze skóry.

Świecąca, nawilżona skóra jest dla wielu z nas symbolem młodości i żywiołowości, a teraz, bardziej niż kiedykolwiek, ma swój moment. Wystarczy spojrzeć na pokazy mody w ostatnim tygodniu na wybiegu lub najnowsze trendy w pielęgnacji skóry celebrytów, a szybko zauważysz, jak "rosaczywy wygląd" skóry jest nader pożądany.

Cienie pod oczami to stan, na który w pewnym momencie cierpi większość z nas. Niezależnie od tego, czy są one wynikiem bezsennych nocy, stresu, czy też uwarunkowania genetycznego, sprawiają, że wyglądamy na zmęczonych i możemy czuć się niespokojni i zażenowani.

Utrata definicji wokół linii żuchwy jest częstym problemem wraz z wiekiem. Związki wspomagające, które sprawiają, że nasze twarze wyglądają na wyrzeźbione, takie jak elastyna i kolagen, zaczynają się zmniejszać i możemy tracić tłuszcz w policzkach i skroniach, co powoduje, że broda i szyja tracą swoją formę. Nasza skóra staje się również coraz bardziej sucha i cieńsza, przez co staje się mniej odporna i bardziej podatna na działanie grawitacji. Dlatego też obwisła skóra może rozwijać się wokół linii podbródka i szczęki, nadając jej wygląd zbliżony do podudzia, który starzeje nasz ogólny wygląd. Na szczęście, klinika oferuje szeroki wachlarz możliwości terapeutycznych, które pozwalają na ukierunkowanie zabiegu na obwisłą skórę w okolicach podbródka i szczęki.