Usuwanie włosów

 Strona główna / Blog / Usuwanie włosów

Usuwanie włosów

Jesteś zmęczony spędzaniem dużej ilości czasu na goleniu, ale wciąż nie czujesz się zadowolony z rezultatów? Chcielibyśmy powiedzieć Ci o usuwaniu owłosienia w prosty sposób. Venus Concept to świetna propozycja dla osób, które chcą mieć gładką i jedwabistą skórę, ale nie chcą stosować manualnych zabiegów usuwania owłosienia.

Jak działa ta kuracja usuwania owłosienia?

Kiedy Venus Concept jest używana do usuwania włosków w fazie wzrostu, włoski w obszarze ciała, w którym wykonywany jest zabieg, są nieaktywne. Oznacza to, że ich ponowny wzrost jest mało prawdopodobny. Nie wszystkie włosy na Twoim ciele przechodzą w tej chwili tę samą fazę wzrostu. W danym momencie tylko pewien procent włosów znajduje się w fazie wzrostu. Jest to główny powód, dla którego osoby stosujące zabiegi laserowe w celu usunięcia owłosienia muszą mieć wykonane wiele zabiegów, aby uzyskać najlepsze rezultaty.

Aby doświadczyć trwałej redukcji owłosienia z tym zabiegiem, może być konieczne odwiedzenie naszego gabinetu na serię sesji zabiegowych. Sesje zabiegowe są zaplanowane w taki sposób, aby umożliwić nam ukierunkowanie jak największej liczby włosów, które przechodzą przez fazę wzrostu, jak to możliwe.

Czego należy się spodziewać

W przypadku zabiegów usuwania owłosienia wykonywanych za pomocą Venus Concept, można spodziewać się szybkiego zabiegu. Podczas pierwszej wizyty przejdziesz przez wstępną konsultację z jednym z naszych specjalistów. Następnie można rozpocząć zabieg. Mniejsza powierzchnia na ciele, podobnie jak górna warga, może być poddana zabiegowi w 10 minut lub mniej. Większe obszary, podobnie jak nogi, mogą trwać dłużej. Nie ma żadnych przestojów związanych z tym zabiegiem, więc gdy tylko zakończy się zabieg, można wrócić do zwykłej rutyny.

Czy jesteś dobrym kandydatem?

Każdy, kto chce pozbyć się niechcianego owłosienia ciała w dłuższej perspektywie czasowej, może kwalifikować się do tego zabiegu. Idealni kandydaci będą również mieli realistyczne oczekiwania dotyczące tego zabiegu i tego, co może on osiągnąć.