Szybkie budowanie mięśni dzięki EMSculpt

 Strona główna / Blog / Szybkie budowanie mięśni dzięki EMSculpt

Szybkie budowanie mięśni dzięki EMSculpt

Jeśli zapytasz kogokolwiek, powiedzą ci, jak trudny może być proces budowania mięśni. Jeśli kiedykolwiek podnosiłeś ciężary na siłowni lub byłeś na przykład na zajęciach z pompowania ciała, będziesz wiedział, jak ciężką pracę trzeba wykonać, aby zwiększyć swoją masę mięśniową.

Ci, którzy mają na myśli cel budowania mięśni, często wybierają tradycyjną drogę łączenia bogatej w białka diety z intensywnym systemem podnoszenia ciężarów.

Podczas gdy ta wypróbowana i sprawdzona strategia jest gwarantowana, aby uzyskać zyski, to zajmuje dużo czasu i konsekwentne poświęcenie. Być może to wyjaśnia, dlaczego ludzie coraz częściej poszukują nowych, świeżych sposobów na przyspieszenie procesów budowy mięśni.

Jak szybko zbudować mięśnie

Jeśli Twoim jedynym celem jest szybki wzrost mięśni, to odpowiedzią mogą być dodatkowe techniki i programy treningowe.

Zwiększanie intensywności i liczby treningów, spożywanie większej ilości białka i odpoczynek wystarczający do regeneracji mięśni robią pracę. Ale nowe nieinwazyjne technologie , które zmuszają mięśnie do kurczenia się, pomagają budować mięśnie w szybszy sposób niż tradycyjne ćwiczenia.

Budowanie mięśni za pomocą EMSculpt

EMSculpt jest przełomowym zabiegiem, który działa na budowę mięśni i jednoczesne spalanie tłuszczu przy użyciu energii elektromagnetycznej. Ten zaawansowany, niechirurgiczny zabieg rzeźbienia ciała i redukcji tkanki tłuszczowej nie tylko redukuje tkankę tłuszczową, ale także pomaga tonizować i wzmacniać mięśnie.

Terapia budowy mięśni EMSculpt zrewolucjonizowała niechirurgiczne rzeźbienie ciała, dając pacjentom możliwość zwiększenia masy mięśniowej przy minimalnym wysiłku. Nowo wprowadzony na rynek zabieg EMSculpt Neo czyni to w większym stopniu, pozwalając pacjentom na maksymalizację objętości masy mięśniowej w jak najkrótszym czasie.

Jak EMSculpt buduje tkankę mięśniową

Urządzenie EMSculpt opiera się na technologii HIFEM (High-intensity Focused Electromagnetic Energy), która umożliwia skurcz i budowę mięśni.

Kiedy impuls ten przenika przez skórę, stymuluje on skurcze mięśni nadwymiaru, które odczuwane są podobnie jak pociągnięcia podczas intensywnego treningu na siłowni.

Różnica polega na tym, że nie musisz podnosić żadnych ciężarów. Osiągasz jednak korzyści płynące ze skurczów mięśni sięgające 20 000 chrupnięć lub przysiadów w sesji trwającej mniej niż godzinę. To czyni go idealnym dla tych, którzy chcą budować mięśnie szybko i bez wysiłku.

Czym różni się EMSculpt od budowania mięśni na siłowni?

Urządzenie EMSculpt kurczy się w 100% w stosunku do mięśni docelowych. Na siłowni ludzie zazwyczaj kurczą się o około 35-40% podczas podnoszenia ciężarów, podczas gdy zawodowi sportowcy kurczą się do 55%.

Ryzyko nieprawidłowej pozycji, złej postawy lub follow-through oznacza, że podczas ćwiczeń na siłowni jest więcej miejsca na błędy. Ukierunkowane podejście EMSculpt jest bardziej precyzyjne, co skutkuje pełnymi skurczami, które budują mięśnie w silniejszy sposób.

Kto jest odpowiedni dla EMSculpt?

EMSculpt to zabieg, który jest idealny dla każdego, kto chce szybko odbudować swoją masę mięśniową przy zerowym czasie regeneracji.

Mogą z niego korzystać mężczyźni i kobiety w każdym wieku, ale jest on idealny dla tych, którzy już prowadzą zdrowy tryb życia. Osoby, które są już w swoim docelowym przedziale wagowym, zobaczą najlepsze rezultaty.

Zabieg został zatwierdzony przez FDA do stosowania na brzuchu, ramionach, nogach i pośladkach. Jest to idealne rozwiązanie dla pacjentów, którzy skierowali już te obszary na siłownię, ale którzy potrzebują dodatkowego wzmocnienia budowy mięśni.

EMSculpt dla abs

Zabieg jest idealny dla tych, którzy chcą ujędrnić i ujędrnić okolice brzucha. Standardowa 30-minutowa sesja skurczów elektromagnetycznych ab jest równoważna z wykonaniem 20.000 ręcznych chrupnięć. Jedno z badań potwierdziło 15% poprawę grubości mięśnia brzusznego dwa miesiące po poddaniu się czterem zabiegom.

Pomaga to wzmocnić włókna mięśniowe w rdzeniu, co czyni go idealnym dla sportowców pracujących nad swoim "sześciopakiem".

EMSculpt dla bicepsów i tricepsów

Biceps i mięśnie tricep mogą być stonowane za pomocą EMSculpt, ponieważ urządzenie jest dostosowane do dopasowania do okolic ramion. Typowy 20-minutowy zabieg rzeźbienia rąk na biceps lub triceps odpowiada 10 000 ręcznych loków.

Jeśli zdecydujesz się na leczenie zarówno bicepsa, jak i tricepsa, sesja terapeutyczna będzie trwała 40 minut w odstępie minimum 4 sesji, zaplanowanych na 2-3 dni.

EMSculpt dla pośladków - niechirurgiczny lifting tyłka

Nieinwazyjny lifting pośladków EMSculpt jest wielkim hitem wśród celebrytów, którzy opanowali ten zabieg z uwagi na jego efekty tonizujące pośladki. Erika Jayne z The Real Housewives of Beverly Hills wykorzystała ten zabieg, aby nadać kształt swojemu debiutowi na Broadway 'u w Chicago.

Maszyna EMSculpt podnosi i wzmacnia mięśnie pośladków, zmuszając je do skurczów do 12 000 razy w standardowej 30-minutowej sesji. W jednym z badań klinicznych pacjenci zgłosili poprawę napięcia mięśni pośladków o 85% po czwartej kuracji, co dowodzi skuteczności rzeźbienia i tonowania tego kluczowego obszaru ciała.

Wyniki badania EMSculpt

1.Poprawa napięcia mięśni, zwiększenie masy mięśniowej i redukcja tkanki tłuszczowej

Można spodziewać się poprawy napięcia mięśni i redukcji tkanki tłuszczowej w docelowych obszarach EMSculpt. Założyciel EMSculpt BTL podał, że siedem wieloośrodkowych badań wykazało średni wzrost masy mięśniowej o 19%, a także 96% wskaźnik zadowolenia pacjentów. Nowo wprowadzona przez EMSculpt kuracja Neo ma jeszcze bardziej imponujący wpływ na budowę mięśni, dając pacjentom możliwość zwiększenia masy mięśniowej o 25% po 3 miesiącach leczenia.

2.Silniejszy wzrost wydajności

Ci, którzy regularnie ćwiczą, przekonają się również, że są silniejsi. Mogą być w stanie podnieść więcej, trzymać dłużej deskę lub kucnąć jeszcze ciężej. Biegacze i pływaki również przekonają się, że dzięki wzmocnionemu rdzeniowi są w stanie osiągać lepsze wyniki. Pacjenci, którzy mają leczony brzuch, również korzystają z lepszej postawy już po pierwszej sesji. Może to również przyczynić się do poprawy bólu w dolnej części pleców.

Czy mogę podnosić ciężary i ćwiczyć po EMSculpt?

EMSculpt to zabieg typu "zero przestojów", co oznacza, że po zabiegu można wznowić normalną aktywność fizyczną. Leczone mięśnie mogą jednak czuć się delikatne po zabiegu, dlatego najlepiej jest odpocząć przed powrotem do rutyny na siłowni.