Podnoszenie szyi z Ultherapy

 Strona główna / Blog / Podnoszenie szyi z Ultherapy

Podnoszenie szyi z Ultherapy

Dla wielu osób powyżej czterdziestego roku życia szyja nagle staje się problemem estetycznym, ponieważ wykazuje dramatyczne oznaki starzenia, po prostu wydaje się, że jest tam dużo więcej skóry niż kiedyś. Skąd się to bierze i dlaczego tak się dzieje? Kiedy już zrozumiesz odpowiedzi na te pytania, zrozumiesz, dlaczego w Klinice Kosmetycznej Skóry w Londynie Ultherapy jest doskonałą metodą leczenia tego problemu, aby pomóc Ci odzyskać jędrniejszy, smuklejszy kontur szyi.

Starzenie się i szyja

Skóra szyi jest jeszcze cieńsza niż skóra twarzy, ale z biegiem lat przechodzi dokładnie takie samo zużycie jak twarz, ponieważ, podobnie jak ręce, jest często narażona na działanie żywiołów. Ta cienka skóra jest również drastycznie osłabiona przez naturalny proces starzenia się, ponieważ tracimy kolagen i elastynę, przez co zwiotczała i zmarszczała się, oddając nasz wiek. Chociaż nic nie możemy zrobić, aby się starzeć, są rzeczy, które mogą pomóc w zapobieganiu oznakom starzenia.

Chroń ją przed słońcem - nie tylko rano nakładaj na twarz filtr przeciwsłoneczny, ale także ściągaj go po szyi, słońce jest głównym zewnętrznym czynnikiem powodującym oznaki starzenia się i musimy chronić przed nim całą naszą skórę przez cały czas.

Stosuj retynoidy - skuteczność kremów na szyję może być dość ograniczona, jeśli nie zawierają retynoidów, te retynoidy mogą naprawić uszkodzenia spowodowane działaniem promieni słonecznych i zmniejszyć drobne linie i zmarszczki, pomagając zapewnić gładszy wygląd skóry. Jednak dwa powyższe środki zapobiegawcze to po prostu bandaże, szczególnie jeśli już masz postępujące oznaki starzenia się skóry szyi. Musisz zagłębić się głębiej pod skórę, nie tylko poprawić wygląd jej powierzchni, ale także utrwalić wnętrze, co można zrobić za pomocą Ultherapy w Londynie.

Ultherapy Indyk szyja nie jest czymś, z czym trzeba żyć z wiekiem, a gdy idziesz pod nóż wydaje się być nieco drastyczną opcją, to nie jest to jedyne wyjście. Z Ultherapy w Londynie możesz odwrócić oznaki starzenia się poprzez ukierunkowanie problemu na jego pierwotną przyczynę, którą jest rozkład ważnych dla życia białek pod powierzchnią skóry.

Używając zatwierdzonej przez FDA technologii ultradźwięków, zabieg ten wchodzi w głąb skóry właściwej w celu stymulowania własnej produkcji kolagenu w docelowym obszarze, trwa około sześćdziesiąt do dziewięćdziesięciu minut i musi być wykonywany tylko raz na osiemnaście miesięcy, w zależności od osoby. Wyniki mogą być widoczne bezpośrednio po zabiegu, ale znacznie się poprawią w ciągu trzech do sześciu miesięcy po zabiegu. Zauważysz bardziej wypiętrzony kark, który nie zwija się pod brodą, dzięki czemu uzyskasz świeższy, bardziej młodzieńczy wygląd, o którym możesz czuć się pewnie.

Zabieg ten jest całkowicie nieinwazyjny, nie wymaga użycia igieł ani zabiegów chirurgicznych, a pod powierzchnią skóry odczuwalny jest jedynie ciepły mrowienie, ponieważ poszczególne obszary utraty kolagenu są ukierunkowane i stymulowane tak, aby dać Ci najlepszą szansę na odwrócenie rąk czasu na swój wygląd.