Leczenie dla starzejących się ramion

 Strona główna / Blog / Leczenie dla starzejących się ramion

Leczenie dla starzejących się ramion

Tego lata nasza pacjentka Heather chce nosić bluzki bez rękawów i dekolty typu halter, nie martwiąc się o obwisłą skórę i zmarszczki w okolicy ramion. Chociaż Heather ma dobre ramiona jak na swój wiek, ostatnio zauważyła utratę elastyczności, która jest często spowodowana procesem starzenia się, ponieważ stopniowo tracimy nasze własne naturalne zapasy kolagenu i elastyny.

Profhilo koryguje ten proces dzięki swojej przełomowej formule kwasu hialuronowego. Ta unikalna formuła odbudowuje białka kolagenowe, ujędrniając i podnosząc skórę w sposób potwierdzony klinicznie.

Zabiegi na ramiona z Profhilo

W celu ujędrnienia skóry Heather, wstrzykujemy Profhilo w kluczowe obszary na całej górnej części ramienia. Profhilo to jeden z najbardziej skutecznych i długotrwałych preparatów kwasu hialuronowego dostępnych obecnie na rynku, dzięki zdolności do stymulowania 4 różnych typów kolagenu i elastyny w skórze. Jego właściwości remodelujące i gojące tkanki pomagają wygładzić drobne zmarszczki, jednocześnie napinając obwisłe obszary skóry na ramionach Heather. W rezultacie skóra jest bardziej napięta i jędrna, a jej elastyczność i sprężystość poprawiona.

Efekty uboczne zabiegu Profhilo

Po zastosowaniu zabiegu pacjenci zauważą małe nierówności w miejscu wstrzyknięć, ale nie ma się czym przejmować. Dzięki gęstej formule, potrzeba czasu, aby odbudowujący kwas hialuronowy Profhilo rozprzestrzenił się w miejscu wstrzyknięcia i osadził w warstwach skóry. Jednak już po kilku godzinach następuje jego skuteczne rozproszenie.

Po czterech tygodniach przeprowadzamy drugą część zabiegu, po której widoczne będą pełne rezultaty ujędrnienia i liftingu.