CoolSculpting i Fat Freezing dla podbródka

 Strona główna / Blog / CoolSculpting i Fat Freezing dla podbródka

CoolSculpting i Fat Freezing dla podbródka

CoolSculpting dla podbródka jest niechirurgicznym zabiegiem redukcji tkanki tłuszczowej, który eliminuje podskórne komórki tłuszczowe. Czyni to poprzez zaawansowany proces zamrażania tłuszczu, który w wysoce ukierunkowany sposób niszczy złogi tłuszczu pod brodą. Daje to osobom cierpiącym na podwójną brodę rozwiązanie zmieniające przebieg gry, które pozwala na zmianę rzeźby podbródka w bardziej pochlebny sposób, bez konieczności przeprowadzania inwazyjnej operacji lub przestojów.

Co to jest CoolSculpting?

CoolSculpting® jest nieinwazyjnym zabiegiem redukcji tkanki tłuszczowej zatwierdzonym przez FDA. Znany również jako kriolipoliza, jest ukierunkowany na redukcję uporczywych komórek tłuszczowych i zapewnia długotrwałe rezultaty oraz brak przestojów. Przy użyciu najbardziej zaawansowanego urządzenia CoolSculpting, stosuje ono kontrolowaną energię chłodzenia, aby delikatnie wycelować i zniszczyć komórki tłuszczowe.

CoolSculpting pod brodą

Usuwanie tłuszczu w podbródku jest trudniejsze do rozwiązania dzięki standardowym programom ćwiczeń lub dietom odchudzającym. Określone obszary ciała nie mogą być traktowane w izolacji przy użyciu typowych programów odchudzania. To właśnie tutaj technologie zamrażania tłuszczu mogą być pomocne, ponieważ mogą one skupić się na obszarze podbródka w precyzyjny sposób usuwać nagromadzenie tkanki tłuszczowej, które prowadzi do powstawania strachu przed podwójną brodą.

Dlaczego CoolSculpting jest dobry dla podbródka?

CoolSculpting jest doskonałym rozwiązaniem do usuwania tkanki tłuszczowej z okolicy podbródka. Kiedy urządzenie CoolSculpting jest nakładane na obwisłą skórę pod brodą, proces chłodzenia powoduje krystalizację komórek tłuszczowych w podwójnej brodzie, zanim naturalnie się wyschną i obumrą.

Z czym wiąże się zabieg CoolSculpting "pod brodą"?

Zabieg CoolSculpting podbródka polega na nałożeniu specjalnej podkładki żelowej na spodnią część podbródka. Urządzenie CoolSculpting jest następnie nakładane na płatek żelowy przed rozpoczęciem procesu zamrażania w celu przerwania i rozbicia komórek tłuszczowych. Następnie organizm pozbywa się tych niepożądanych komórek tłuszczowych w sposób naturalny.

Czas zabiegu CoolSculpting podbródka

Typowy zabieg trwa od 35-60 minut i w jego trakcie zostanie usuniętych do 40% komórek tłuszczowych w okolicy brody. Nadaje to brodzie bardziej wyprofilowany wygląd poprzez napinanie obwisłej skóry przy jednoczesnym usuwaniu kieszonek tłuszczowych, które powodują niepotrzebne wystawanie podbródka.

Wiek i przyrosty masy ciała mogą powodować powstawanie tłuszczu na podbródku

Większość naszych pacjentów z CoolSculpting poszukuje nieinwazyjnego sposobu na redukcję podwójnej brody. Ta cecha twarzy często występuje w przypadku przyrostu masy ciała, kiedy warstwy tłuszczu gromadzą się pod brodą. Starzenie się może również powodować zwiotczenie skóry, ponieważ tracimy zapasy kości i kolagenu.

Nasi zaawansowani praktycy CoolSculpting mogą używać CoolSculpting do zamrażania obwisłych kieszeni skóry poprzez ukierunkowanie na lewą, boczną i przednią część podwójnego podbródka. Pacjenci otrzymują bardziej gładki podbródek pod każdym kątem.

Wyniki CoolSculpting podbródka

Widoczne rezultaty zaczną się pojawiać około 6-8 tygodni po zabiegu. Dzieje się tak dlatego, że organizm będzie kontynuował wypłukiwanie komórek tłuszczowych po ich wyleczeniu. Najlepsze rezultaty są zazwyczaj zauważalne około 14-16 tygodni.